Stig Claesson färglitografi

Stig Claesson färglitografi
Stig Claesson färglitografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Motiv från Söder, signerad Stig Claesson, PT, färglitografi, ca 42x57 cm

Zustandsbeschreibung

272752

2014-10-28