Stig Claesson collage
2014-10-28
272761
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Figurscen, signerad och daterad Stig Claesson -84, collage, ca 35x36 cm