Stig Claesson collage
2014-10-28
272765
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Slottsbild, signerad och daterad Stig Claesson -84, collage, ca 37x46 cm