Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CLAESSON, Stig (Slas) (1928-2008): Lekande pojke, signerad och daterad S Claesson -67, blandteknik, ca 92x73 cm
272768
2014-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här