Oskar Bergamn månskenslandskap teckning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Vinterlandskap i månsken, signerad och daterad Oskar Bergman 1912, blyerts, 23x31 cm

272773

2014-10-30