Halda fickur i 18 k guld

Halda fickur i 18 k guld
Halda fickur i 18 k guld
Halda fickur i 18 k guld
Halda fickur i 18 k guld

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

FICKUR, 18 k guld, Halda fickursfabrik Svängsta, urtavla i grön emalj med arabiska siffror samt förgylld dekor, breguetspiral, innerboett i 18 k daterad 1917, numrerad 23060, diamater ca 40 mm, vikt ca 50,5 g

272781

2014-12-07