Flaskställ silver 1800-tal

Flaskställ silver 1800-tal
Flaskställ silver 1800-tal
Flaskställ silver 1800-tal
Flaskställ silver 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

FLASKSTÄLL, silver, L. Larson & Co, Göteborg 1863, dekor av meanderslinga, diameter 10, höjd 6 cm, vikt ca 177 g

Bucklor, brättet något ojämnt

272784

2014-10-25