K G Nilson mapp 3 grafiska blad

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

NILSON, KG (född 1942): Mapp "Stockholmsbilder, 3 st grafiska blad, "Gränden", "Holmen" och "Hissen", signerade, daterade och numrerade KG Nilson 2012, 79/100, 50x40 cm

Oramade

272796

2014-11-15