Sten Etling akvarell

Sten Etling akvarell
Sten Etling akvarell
Sten Etling akvarell
Sten Etling akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ETLING, Sten (samtida): Utan titel, signerad Sten Etling, akvarell på papper, ca 77x56 cm

Glaset med invändiga fläckar

272818

2014-10-28