Olle Krantz olja

Olle Krantz olja
Olle Krantz olja
Olle Krantz olja
Olle Krantz olja
Olle Krantz olja
Olle Krantz olja

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KRANTZ, Olle (1906-1999): Konstnären och modellen, signerad Olle Krantz, olja på duk, 71x84 cm

272827

2014-10-26