Anton Genberg oljemålning
2014-10-28
272828
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GENBERG, Anton (1862-1939): Hässjor Jämtland, signerad och daterad A Genberg 1882, olja på duk, ca 73x98 cm