Anton Genberg oljemålning
Klubbat för:
5 600 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
GENBERG, Anton (1862-1939): Hässjor Jämtland, signerad och daterad A Genberg 1882, olja på duk, ca 73x98 cm
Kuntoraportti
272828
Päivämäärä:
2014-10-28