Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

GENBERG, Anton (1862-1939): Hässjor Jämtland, signerad och daterad A Genberg 1882, olja på duk, ca 73x98 cm

Kuntoraportti

272828

Päivämäärä:

2014-10-28