Herrfickur i 14 k med minutrepetition
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
REPETERUR, 14 k guld, 1920/30-tal, minutrepetition, breguetspiral, innerboett i guld, boett nr: 13480, stämplad AOC, blånerade visare, ankargång, vikt ca 53 g, diameter 43, tjocklek 8 mm, inkl. läderetui
Skadad urtavla, tavelpelare av
272830
2014-12-07