Herrfickur i 14 k med minutrepetition

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

REPETERUR, 14 k guld, 1920/30-tal, minutrepetition, breguetspiral, innerboett i guld, boett nr: 13480, stämplad AOC, blånerade visare, ankargång, vikt ca 53 g, diameter 43, tjocklek 8 mm, inkl. läderetui

Skadad urtavla, tavelpelare av

272830

2014-12-07