Kehnet Nielsen oljemålning

Kehnet Nielsen oljemålning
Kehnet Nielsen oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

NIELSEN Kehnet (Danmark, född 1947): Composition, signerad och daterad på baksidan Kehnet Nielsen 1999, olja på duk, 120x100cm
Proveniens:
Galleri Susanne Ottesen

272837

2014-11-13