Sengustaviansk stilbyrå

Sengustaviansk stilbyrå
Sengustaviansk stilbyrå
Sengustaviansk stilbyrå
Sengustaviansk stilbyrå
Sengustaviansk stilbyrå
Sengustaviansk stilbyrå
Sengustaviansk stilbyrå
Sengustaviansk stilbyrå
Sengustaviansk stilbyrå
Sengustaviansk stilbyrå

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, fanerad i mahogny, snedställda hörn med kannelering, beslag i mässing, avsmalnande ben med avslut i form av mässingshylsor, höjd 82, 94x48 cm

Slitage, fanerskador

272840

2014-10-24