Spegel 1800-talets första hälft
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1800-talets första hälft, ramen fanérad i mahogny, fasettslipad glas, krönet med infälld målning, dekor avintarsia, ca 174x64 cm
Fanérskador och fanérbortfall, sprickor, krönets dekorglas med sprickor
272848
2014-10-24