Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, Louis XVI-stil, 1900-tal, dekor i intarsia fanerad i olika träslag, skåp samt 2 lådor, beslag i mässing, höjd 85, 33x26 cm
Nyckel saknas
272862
2014-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här