Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ARMBANDSUR, Tissot, 1960/70-tal, Seastar T12, kronograf, plexiglas, stålboett, originallänk, mekaniskt urverk (manuell), diameter 41 mm
Slitage, ej funktionsstestad
272874
2014-10-26
Gör en kostnadsfri värdering här