Tissot herrarmbandsur

Tissot herrarmbandsur
Tissot herrarmbandsur
Tissot herrarmbandsur
Tissot herrarmbandsur
Tissot herrarmbandsur
Tissot herrarmbandsur

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARMBANDSUR, Tissot, 1960/70-tal, Seastar T12, kronograf, plexiglas, stålboett, originallänk, mekaniskt urverk (manuell), diameter 41 mm

Slitage, ej funktionsstestad

272874

2014-10-26