Monica Lorentzon olja

Monica Lorentzon olja
Monica Lorentzon olja
Monica Lorentzon olja
Monica Lorentzon olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LORENTZON, Monica (född 1940): "Barnen sjunger", signerad M Lorenzon, olja på pannå, 55x44 cm

272892

2014-10-27