Alvar Jansson oljemålning

Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning
Alvar Jansson oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

JANSSON, Alvar (1922-1990): "Ölcafé", monogramsignerad AJ, olja på duk, 88x139 cm

Vågig duk

272895

2014-10-27