Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUNGQUIST, Birger (1894-1965): Modell, monogramsignerad samt otydligt signerad Ljungquist, olja på pannå, 92x70 cm
Obetydligt färgbortfall
272902
2014-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här