Birger Lundquist oljemålning

Birger Lundquist oljemålning
Birger Lundquist oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUNGQUIST, Birger (1894-1965): Modell, monogramsignerad samt otydligt signerad Ljungquist, olja på pannå, 92x70 cm

Obetydligt färgbortfall

272902

2014-10-27