Ester Kjerner oljemålning

Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning
Ester Kjerner oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KJERNER, Ester (1873-1952): Tomater, signerad E.Kjerner, olja på pannå, 35x27 cm
Proveniens: Gösta Stenmans samling, nr 7600

Färgbortfall, slitage och små spikhål i pannån

272953

2014-11-05