Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KJERNER, Ester (1873-1952): Tomater, signerad E.Kjerner, olja på pannå, 35x27 cm
Proveniens: Gösta Stenmans samling, nr 7600
Färgbortfall, slitage och små spikhål i pannån
272953
2014-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här