Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BAGGE, Eva (1871-1964): Ynglingaporträtt, signerad Eva Bagge, olja på duk, 37,5x33 cm
Proveniens: Gösta Stenmans samling, nr 4461
Färgbortfall
272968
2014-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här