Eva Bagge porträtt

Eva Bagge porträtt
Eva Bagge porträtt
Eva Bagge porträtt
Eva Bagge porträtt
Eva Bagge porträtt
Eva Bagge porträtt

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BAGGE, Eva (1871-1964): Ynglingaporträtt, signerad Eva Bagge, olja på duk, 37,5x33 cm
Proveniens: Gösta Stenmans samling, nr 4461

Färgbortfall

272968

2014-11-05