Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALLINEN, Tyko (Finland, 1879-1955): Mansporträtt, a tergo en målning med stadsvy, olja på duk, 65x50 cm
Proveniens: Gösta Stenmans samling, nr 1341
Färgbortfall längs kanterna
272973
2014-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här