Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SIDEBOARD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 75, 66x32 cm
Zustandsbeschreibung
Ytskador, fläckar
272992
2014-10-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner