Arbetsstol Fritz Hansen

Arbetsstol Fritz Hansen
Arbetsstol Fritz Hansen
Arbetsstol Fritz Hansen
Arbetsstol Fritz Hansen
Arbetsstol Fritz Hansen
Arbetsstol Fritz Hansen
Arbetsstol Fritz Hansen
Arbetsstol Fritz Hansen
Arbetsstol Fritz Hansen
Arbetsstol Fritz Hansen
Arbetsstol Fritz Hansen
Arbetsstol Fritz Hansen

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVBORDSSTOL, "Kevi", Jørgen Rasmussen för Fritz Hansen, formgiven 1965, sits och ryggbricka i svärtat böjträ, etikettmärkt Fritz Hansen 1997, justerbart ryggstöd, sitthöjd ca 53 cm

Slitage, repor, hjul kärvar något

272994

2014-10-24