Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VASER, 3 st., cloisonné, Japan, 1900-tal, med dekor av cirklar, höjd 12,5-15,5 cm
Obetydligt slitage
273005
2014-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här