Vaser cloisonné Japan

Vaser cloisonné Japan
Vaser cloisonné Japan
Vaser cloisonné Japan
Vaser cloisonné Japan
Vaser cloisonné Japan
Vaser cloisonné Japan

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 3 st., cloisonné, Japan, 1900-tal, med dekor av cirklar, höjd 12,5-15,5 cm

Obetydligt slitage

273005

2014-11-01