Burka och vas Kina cloisonné

Burka och vas Kina cloisonné
Burka och vas Kina cloisonné
Burka och vas Kina cloisonné
Burka och vas Kina cloisonné
Burka och vas Kina cloisonné
Burka och vas Kina cloisonné

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BURKAR med lock, 4 st., VAS, cloisonné, Kina 1900-talets första hälft, dekor av blommor, höjd 6-10,5 cm

Obetydligt slitage

273007

2014-11-01