Oljemålning Pierre Philippe Bertrand

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERTRAND, Pierre Philippe (1884-1975): Undulater i fågelbur omgiven av blommor, signerad Pierre-Bertrand, olja på pannå, 37,5x45 cm

273012

2014-10-28