Oljemålning Benjamin Vautier

Oljemålning Benjamin Vautier
Oljemålning Benjamin Vautier
Oljemålning Benjamin Vautier
Oljemålning Benjamin Vautier
Oljemålning Benjamin Vautier
Oljemålning Benjamin Vautier

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VAUTIER, Benjamin I (1829-1898): Bondefolk, signerad B. Vautier, olja på duk, 29x40 cm

273013

2014-10-28