Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SNUSFLASKA, porslin, Kina 1900-talets första hälft, dekor i relief av arton Louhan, Qianlongs märke i botten, senare spatel och propp i trä, höjd 8 cm
Obetydligt slitage, senare propp.
273017
2014-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här