Glasservis 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GLASSERVIS, 1900-talets andra hälft, slipad dekor, bestående av 8 ölglas, 4 nubbeglas, 1 karaff, 8 vitvinsglas, 6 rödvinsglas, 8 selterglas, 12 starkvinsglas, 6+4 likörglas
Någon obetydlig ej noterad nagg kan förekomma
273021
2014-10-24