Glasservis 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASSERVIS, 1900-talets andra hälft, slipad dekor, bestående av 8 ölglas, 4 nubbeglas, 1 karaff, 8 vitvinsglas, 6 rödvinsglas, 8 selterglas, 12 starkvinsglas, 6+4 likörglas

Någon obetydlig ej noterad nagg kan förekomma

273021

2014-10-24