Sparbössor 1900-tal

Sparbössor 1900-tal
Sparbössor 1900-tal
Sparbössor 1900-tal
Sparbössor 1900-tal
Sparbössor 1900-tal
Sparbössor 1900-tal
Sparbössor 1900-tal
Sparbössor 1900-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPARBÖSSOR, 2 st, 1900-tal, varav en i gjutjärn och en i aluminium, polykromt bemålade, i form av mansfigurer, höjd ca 16 cm

Färgbortfall, slitage

273031

2014-10-24