Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SPARBÖSSOR, 2 st, 1900-tal, varav en i gjutjärn och en i aluminium, polykromt bemålade, i form av mansfigurer, höjd ca 16 cm
Färgbortfall, slitage
273031
2014-10-24
Gör en kostnadsfri värdering här