Skrattstol Lindome 1700-tal

Skrattstol Lindome 1700-tal
Skrattstol Lindome 1700-tal
Skrattstol Lindome 1700-tal
Skrattstol Lindome 1700-tal
Skrattstol Lindome 1700-tal
Skrattstol Lindome 1700-tal
Skrattstol Lindome 1700-tal
Skrattstol Lindome 1700-tal
Skrattstol Lindome 1700-tal
Skrattstol Lindome 1700-tal
Skrattstol Lindome 1700-tal
Skrattstol Lindome 1700-tal
Skrattstol Lindome 1700-tal
Skrattstol Lindome 1700-tal
Skrattstol Lindome 1700-tal
Skrattstol Lindome 1700-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, sk skrattstol, Lindome, 1700-tal, rokoko, träskuren delvis förgylld dekor med motiv av bl a blommor, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, sprickor, senare renoverad

273052

2014-10-25