Biedermeier Sybord

Biedermeier Sybord
Biedermeier Sybord
Biedermeier Sybord
Biedermeier Sybord
Biedermeier Sybord
Biedermeier Sybord
Biedermeier Sybord
Biedermeier Sybord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SYBORD, Biedermeier, 1800-tal, fanérat i pyramidmahogny, snedställda hörn, intarsia, delvis svärtad inredning, höjd 74, 56x37 cm

Skador, ej stängbar

273057

2014-10-25