Biedermeier Sybord
2014-10-25
273057
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SYBORD, Biedermeier, 1800-tal, fanérat i pyramidmahogny, snedställda hörn, intarsia, delvis svärtad inredning, höjd 74, 56x37 cm
Skador, ej stängbar