Sängbord i fransk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NATTDUKSBORD med stenskiva, 1 par, Louis XV-stil, 1900-tal, skivor i marmor, träskuren dekor med blad- samt pärlstav, en låda vardera samt skåpslucka, höjd 76, 52x37 cm
Nyckel saknas, slitage
273067
2014-10-25