Sängbord i fransk stil

Sängbord i fransk stil
Sängbord i fransk stil
Sängbord i fransk stil
Sängbord i fransk stil
Sängbord i fransk stil
Sängbord i fransk stil
Sängbord i fransk stil
Sängbord i fransk stil
Sängbord i fransk stil
Sängbord i fransk stil

Klubbat för:

3 000 SEK

2 500 SEK

NATTDUKSBORD med stenskiva, 1 par, Louis XV-stil, 1900-tal, skivor i marmor, träskuren dekor med blad- samt pärlstav, en låda vardera samt skåpslucka, höjd 76, 52x37 cm

Nyckel saknas, slitage

273067

2014-10-25