Skulptur Stig Lindberg

Skulptur Stig Lindberg
Skulptur Stig Lindberg
Skulptur Stig Lindberg
Skulptur Stig Lindberg
Skulptur Stig Lindberg
Skulptur Stig Lindberg
Skulptur Stig Lindberg
Skulptur Stig Lindberg
Skulptur Stig Lindberg
Skulptur Stig Lindberg
Skulptur Stig Lindberg
Skulptur Stig Lindberg
Skulptur Stig Lindberg
Skulptur Stig Lindberg
Skulptur Stig Lindberg
Skulptur Stig Lindberg
Skulptur Stig Lindberg
Skulptur Stig Lindberg

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKULPTUR, Stig Lindberg, "Narcissus", Gustavsberg, parian, i form av två ansikten, signerad GUSTAVSBERG PARIAN Stig L SWEDEN, tillverkad i 500 exemplar efter original från 1945, detta ex 319, höjd 21,5 cm

Smärre nagg på haka

273124

2014-11-13