Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, 1900-tal, underrede och skiva i gjutjärn, svartmålat, höjd 71, diameter 85 cm
Ytslitage
273128
2014-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här