Bord gjutjärn

Bord gjutjärn
Bord gjutjärn
Bord gjutjärn
Bord gjutjärn
Bord gjutjärn
Bord gjutjärn

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1900-tal, underrede och skiva i gjutjärn, svartmålat, höjd 71, diameter 85 cm

Ytslitage

273128

2014-10-25