Mässingslampa Gusum

Mässingslampa Gusum
Mässingslampa Gusum
Mässingslampa Gusum
Mässingslampa Gusum

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSLAMPA, mässing, Gusum, 1900-talets senare del, klotformad på 3 klotfötter, märkt Gusum, höjd ink skärm ca 45 cm

Skärm med skador, slitage

273167

2014-10-25