James Coignard färgetsning

James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2008): Komposition, signerad och numrerad 23/75, färgcarborundum, bladstorlek 57x76 cm

273182

2014-10-27