Reliefer Royal Copenhagen

Reliefer Royal Copenhagen
Reliefer Royal Copenhagen
Reliefer Royal Copenhagen
Reliefer Royal Copenhagen
Reliefer Royal Copenhagen
Reliefer Royal Copenhagen
Reliefer Royal Copenhagen
Reliefer Royal Copenhagen

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RELIEFER, 2+4 st, 1900-talets första hälft, parian, bl a Kunglig Dansk, antikiserande motiv, diameter 13-15 cm

Nagg

273199

2014-10-25