Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1800-talets slut, nyrenässans, Lenzkirch, fodral i valnöt, dekorelement i mässing, blånerade visare, höjd ca 95 cm
Urtavla med slitage
273212
2014-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här