Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-talets slut, nyrenässans, Lenzkirch, fodral i valnöt, dekorelement i mässing, blånerade visare, höjd ca 95 cm

Urtavla med slitage

273212

2014-10-25