Fransk rokokostol

Fransk rokokostol
Fransk rokokostol
Fransk rokokostol
Fransk rokokostol
Fransk rokokostol
Fransk rokokostol
Fransk rokokostol
Fransk rokokostol
Fransk rokokostol
Fransk rokokostol
Fransk rokokostol
Fransk rokokostol
Fransk rokokostol
Fransk rokokostol

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOL, Louis XV, 1700-tal, rokoko, Frankrike, träskuren dekor, krön i form av rosett, klädd i mönstrad textil, sitthöjd ca 48 cm

Senare klädsel, klädsel med fläckar och skador, bruksslitage

273219

2014-10-25