Karl Nordlund olja

Karl Nordlund olja
Karl Nordlund olja

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NORDLUND, Karl (1916-2003): Sydländskt motiv, signerad Karl Nordlund, olja på pannå, 29x39 cm

Smärre färgsläpp

273220

2014-10-28