Skåp 1800-tal

Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal
Skåp 1800-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SKÅP, Karl-Johan, fanérad i björk, invändigt med hyllplan, träskurna dekorelement, rakt genombrutet krön, höjd 270, 60x155 cm

Slitage, lösa delar medföljer

273225

2014-10-25