Dokoupil objekt

Dokoupil objekt
Dokoupil objekt
Dokoupil objekt
Dokoupil objekt

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOKOUPIL, Jiri Georg (Tjeckoslovakien, född 1954): "Recycling kever", signerad och numrerad objekt/collage, ca 45x27 cm,
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

273226

2014-10-30