Peter Dahl fyra ramade färglitografier
2014-10-28
273232
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
DAHL, Peter (född 1934): Komplett svit med fyra ramade färglitografier: "Minnen från Göteborg", "Dansscen", "Minnesbild från Fredmans epistlar", " Farmors hus, en drömbild" signerade och numrerade 205/375, 30x43 cm