Harry Wichmann olja
2014-10-27
273240
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
WICHMANN, Harry (1916-1993): Modell vid draperi, signerad o daterad Wichmann -73, olja på pannå, 19,5x12 cm